środa, 15 czerwca 2011
Pokaż nam, co czytasz

Bo czytasz jeszcze, prawda? A może nie tylko czytasz, ale potrafisz także przekonać nas, że czytanie jest ważne w każdym aspekcie życia - od polityki po seks...? Że książka wciąż jest najatrakcyjniejszym medium naszej komunikacji ze światem i samymi sobą...?

Może to nie do końca konkurs fotograficzny, ale za to jaka szczytna idea mu przyświeca! Zapraszamy Was do dzielenia się z nami Waszymi lekturami - czytajcie z nami, zachęcajcie innych i wygrywajcie!

Zasady są proste, takie jak zwykle. Czekamy na zdjęcia okładek książek, które polecacie, wraz z uzasadnieniem swojego wyboru - zachętą dla innych. By je dodać, użyjcie wrzutki na stronie konkursu lub dodajcie zdjęcie do swojej galerii i opatrzcie je tagiem: "pokaz_nam_co_czytasz". Czekamy do 29 czerwca (23:59).

Do wygrania są trzy ekskluzywne zestawy książek wydawnictwa Agora oraz nowy magazyn "Książki". Zapraszamy! środa, 01 czerwca 2011
Pokaż, jak jeździsz!

Jedno zdjęcie warte jest tysiąca słów. Opowiedzcie nam w tysiącu słowach, jak jeździcie. Zróbmy wielki album polskiego rowerowania - zachęcają redaktorzy serwisu Polska na rowery.

A my z nimi. Pokażcie nam, jak jeździcie. Pokażcie nam fajne rowery i dobre miejsca na rowerowe przejażdżki. Pokażcie nam swoje patenty na to, jak na rowerze mile spędzić czas z rodziną lub jak udanie poszaleć solo. Pokażcie, jak cieszycie się swoją rowerową pasją na łonie natury i jak walczycie o przetrwanie w miejskiej dżunglii - lub odwrotnie. Pokażcie i zachęćcie resztę!

środa, 27 kwietnia 2011
Podróż za jeden... kolaż!

Podróż i nie tylko! Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie, w którym rozdajemy wycieczkę spełniającą marzenia, kamerę, laptopa i 7 aparatów fotograficznych. Wykonaj proste zadanie konkursowe i ciesz się wygraną!

 

Wyobraź sobie, jak lubisz spędzać wakacje...

Lubisz jeździć pociągiem i spokojnie kontemplować krajobrazy, a może wolisz wygodny lot samolotem?

Lubisz stare pensjonaty z charakterem, a może luksusowe hotele z basenem?

Lubisz wędrówkę od klubu do klubu, czy raczej wybierzesz spacer pustą plażą?

Chcesz spróbować jazdy na słoniu, a może raczej lotu balonem?

Zbierz najważniejsze elementy udanych wakacji...i stwórz kolaż, który zabierze nas w Twoją wymarzoną podróż. Możesz zastosować dowolną technikę, przygotować kolaż w programie komputerowym lub ułożyć jego elementy na kartce papieru/podłodze i sfotografować. Wykaż się fantazją i zaskocz nas pomysłem!

ZOBACZ PRZYKŁADOWE KOLAŻE

Jak zgłaszać kolaże?

Kolaże możesz dostarczać nam poprzez umieszczoną na stronie konkursowej wrzutkę (zobacz przycisk "dodaj zdjęcia") lub umieszczając je w serwisie FotoForum.gazeta.pl i opatrując tagiem "podroz_za_kolaz".

Kto wygrywa?

Konkurs jest dwuetapowy:

w pierwszym etapie (trwającym od 26 kwietnia do 18 maja 2011 roku) redakcja wybierze 10 najciekawszych kolaży, które następnie zostaną poddane głosowaniu Internautów (sondaż zostanie przeprowadzony na stronie konkursowej w dniach 20-30 maja 2011).

Uwaga - każdy z 10 wybranych kolaży wygrywa jedną z fantastycznych nagród ufundowanych przez sponsora - biuro podróży Triada.

Autor lub autorka zwycięskiego kolażu wybierze się na prawdziwą, ekscytującą wyprawę!

Nagrody:Przed wzięciem udziału w konkursie nie zapomnij zapoznać się z Regulaminem konkursu i Regulaminem FotoForum .

15:49, hideandsick
Link Komentarze (2) »
środa, 20 kwietnia 2011
Konkurs dla dzieci!

Tym razem przygotowaliśmy coś dla maluchów - konkurs "Narysuj szczęśliwe dzieciństwo". Zapraszamy!

 

 

Zadanie dla dziecka: Ciebie, Mały Uczestniku konkursu, prosimy o narysowanie "szczęśliwego dzieciństwa". Niczego nie podpowiadamy, bo wiemy, że Dzieci zawsze mają swoje zdanie!

Zadanie dla rodzica: Ciebie, Rodzicu prosimy o sfotografowanie/zeskanowanie rysunku przygotowanego przez Twoje dziecko i zamieszczenie go w serwisie Fotoforum.gazeta.pl.

Jak wziąć udział?

Zdjęcia można dostarczać nam poprzez umieszczoną na stronie konkursu wrzutkę (zobacz przycisk "dodaj zdjęcia") lub umieszczając je w serwisie FotoForum.gazeta.pl z tagiem "narysuj_dziecinstwo".

Co możecie razem wygrać?

Co tydzień - po każdej edycji konkursu - jury nagrodzi 10 uczestników zestawami gadżetów z logotypem Toyoty (plecak, czapka, kubek) o wartości 130 zł każdy. Spośród 50 finalistów zostanie wyłoniony laureat, dla którego przewidzieliśmy nagrodę główną: Playstation 3 (PS3) 320 GB.

Ale uwaga! Jest także wspaniała nagroda niespodzianka: zwycięskie zdjęcia właśnie w Dzień Dziecka mogą znaleźć się na specjalnej okładce "Gazety Wyborczej" w związku z akcją charytatywną Gazety Wyborczej i Toyoty! Takiego Dnia Dziecka się nie zapomina!

To co, rysujemy?

16:41, hideandsick
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 kwietnia 2011
Wygraj przewodnik!

FF Świątynie i nekropolie zaprasza do cyklicznego konkursu, w którym można wygrać przewodniki z serii "Miejsca święte"!

Kolekcja

Kto może wziąć udział w konkursie:
- wkleić konkursowe zdjęcia może każdy, we wszystkich częściach konkursu - głosować mogą wyłącznie osoby, które do dnia rozpoczęcia konkursu umieściły na naszym forum choć jeden post ze zdjęciem, oraz wszyscy, którzy wkleją zdjęcia konkursowe.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie:
Należy przedstawić od jednego do trzech zdjęć ilustrujących temat danej części konkursu i opatrzonych opisem. Przez "opis" rozumiemy coś więcej niż informacje o miejscu wykonania zdjęcia. Zależy nam na ciekawych opowieściach, anegdotach, refleksjach. Nie muszą być długie, ale niech będą osobiste! Powiedzcie nam, dlaczego sfotografowaliście to, co sfotografowaliście. Co Was zaintrygowało, poruszyło.
Posty ze zdjęciami bez takiego opisu będą dyskwalifikowane.

Zasady przyznawania nagród:
- zwycięzcy będą wyłaniani drogą głosowania
- nagradzamy miejsca od 1 do 5
- zwycięzcy będą wybierać nagrody z puli danej części konkursu według kolejności zajętych miejsc. Tzn. osoba, która zajęła I miejsce, informuje, że życzy sobie ten a ten przewodnik itd.
- zwycięzca ma prawo zrezygnować z nagrody, jeśli żaden z przewodników nie będzie go interesował.


Temat I części konkursu: "Zaskakujące chrześcijaństwo"
Chrześcijaństwo jest w Polsce religią dominującą, religią większości z nas. Nawet jeśli już jej nie wyznajemy czy nie praktykujemy, na niej się wychowaliśmy. Czy mimo to potrafi nas czymś zaskoczyć? Na plus i na minus. W architekturze, sztuce, zwyczajach, obrzędach, wydarzeniach. Pokażcie nam takie zdjęcia - z Polski lub z innych krajów - i opowiedzcie o swoim "zaskoczeniu".

Czas trwania I części konkursu:
- wklejanie zdjęć - od dzisiaj, poniedziałku 4 kwietnia, do niedzieli 10 kwietnia włącznie
- głosowanie - od poniedziałku 1 kwietnia do niedzieli 17 kwietnia włącznie.

Pula nagród I części konkursu:
Watykan, Jerozolima, Mekka, Asyż, Waranasi, Wilno, Siergijew Posad


Wraz z moderatorkami forum Świątynie i nekropolie SERDECZNIE ZAPRASZAMY i życzymy powodzenia!

czwartek, 17 marca 2011
Polki są Boskie

Wygrywaj i pomagaj! Weź udział w konkursie i wygraj kosmetyki dla siebie i kobiet z Domu Samotnej Matki "Nazaret"!


Dzień Kobiet już za nami, ale są tacy, którzy twierdzą, że powinien trwać cały rok albo choćby kilka tygodni (może tak jak w Tajlandii?) - i zasadniczo nie widzimy powodu, żeby się z nimi nie zgodzić :) Żadnego! Bo Polki są... po prostu boskie!

Dlatego zapraszamy Was do przedłużonego świętowania: doceńmy się wzajemnie, doceńcie same siebie - i dajcie temu wyraz w konkursie "Poradnika Domowego". Trwa właśnie trzeci etap zabawy (do 21.03.2011).

Użytkownicy Fotoforum tradycyjnie przystępują do konkursu poprzez zamieszczenie w swojej galerii zdjęcia i opatrzenia go tagiem "polki_sa_boskie". Ważne jest też zamieszczenie opisu bohaterki fotografii i nadanie zdjęciu tytułu.

Zdjęcia można także zgłosić za pomocą wrzutek umieszczonych na stronach serwisów www.poradnikdomowy.pl i www.rodzinka.tvp.pl. Znajdziecie tam także szczegółowy opis akcji i zasady konkursu.

Kolejne etapy odbędą się w terminach:
IV etap - od 22.03.2011 do 28.03.2011,
V etap - od 29.03.2011 do 03.04.2011.

wtorek, 18 stycznia 2011
Weź cyfrówkę na studniówkę!

Pochwal się, jak wyglądał twój studniówkowy bal i wygraj nagrody, dzięki którym możesz lepiej przygotować się do majowego egzaminu.

 


Co najlepiej zapamiętaliście z tego szczególnego dnia? Swoją kreację, poloneza, taniec z nauczycielem, oryginalny wystrój sali?

Czekamy na wasze zdjęcia. Jedynym warunkiem jest to, żeby fotografie były wykonane na tegorocznej studniówce. Jakie zdjęcia mają szansę na wygraną? Ciekawe, śmieszne, ładnie skadrowane, nietypowe, romantyczne, te, które mają w sobie to coś.

Co można wygrać?

Dla autorów pięciu najlepszych prac przygotowaliśmy pięć zestawów obejmujących 10-tomową encyklopedię tematyczną "Dekalog Wiedzy" PWN oraz kody do zestawów kursów multimedialnych na portalu Multiwiedza.pl (dwa testy z języka polskiego i dwa testy z języka angielskiego).

Wyróżnimy również pięciu innych autorów, którzy otrzymają pięć zestawów, w skład których wchodzą: "Gry Świata" (zestawy PC) oraz "Akademia Umysłu" (trójpak), kody do zestawów kursów multimedialnych na portalu Multiwiedza.pl (dwa testy z języka polskiego i dwa testy z języka angielskiego).

Jak to zrobić?

Dodaj zdjęcie w formularzu na stronie konkursu lub załaduj ze swojego profilu w Fotoforum.Gazeta.pl i dodaj tag "Studniówka 2011".

Na zgłoszenia czekamy do 1 marca 2011 (do godz. 23:59). Zapoznaj się z regulaminem.
15:00, hideandsick
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 04 stycznia 2011
Zaświećcie i wygrajcie!

Zapraszamy do konkursu pt. "Najpiękniejsze dekoracje świąteczne".

Do 15 stycznia czekamy na Wasze zdjęcia w trzech kategoriach: "Moja choinka", "Mój balkon" i "Mój dom i ogród". Można je zgłosić do konkursu za pomocą wrzutek albo z profilu w serwisie FotoForum - pamiętajcie o odpowiednch tagach ("moja choinka", mój balkon", "mój dom i ogród"). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

piątek, 31 grudnia 2010
A w nowym roku...

Życzymy Wam i sobie wszystkiego, co dobre, a przede wszystkim pięknych zdjęć i satysfakcjonujących rozmów! Oczywiście - na FotoForum! ;)

 

A w nowym roku...?" alt="" />

09:48, hideandsick
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21


tracker